7d00122 TUBIS 60 DALI 0805mm PO 1x12W 125° 1400lm
Referentie 7d00122
TUBIS 60 DALI 0805mm PO 1x12W 125° 1400lm, 4000K, KL I, zonder DV. LED-buisverlichting met MID-Power LED's en geïntegreerde converter, slagvaste PRACHTOPAL-behuizing (Ø 60 mm), 360° draaibaar, zuur- en loogbestendig, veelzijdig te monteren voor veeleisende en architectonische toepassingen - ook buitenshuis.
- configureerbare buisverlichting: behuizing, lengte, DV, kleurtemperatuur, Dali, aansluitkabel, enz.
- waterdicht en UV-bestendig voor onbeschermde buitenruimtes in IP67, IP68, IPX9K
- zuur- en loogbestendig
- 360° graden draaibaar licht
- IFS-gecertificeerd
technische gegevens
| Ausstrahlwinkel | 125 ° |
|---|---|
| REACH (NL) | Nee |
| Marktkennzeichen | CE |
| Länge | 805 mm |
| Multi-Lumen (NL) | Nee |
| IP Schutzart | IP65 IP66 IP67 IP68 (2m) |
| IK Schlagfestigkeit | IK08 |
| Verwisselbaarheid bedieningsapparaat | ja, door een gekwalificeerd persoon |
| Verwisselbaarheid lichtbron | ja, door een gekwalificeerd persoon |
| Doorvoerbedrading | zonder |
| Buitenruimte | Onbeschermde buitenruimte in de directe nabijheid van het gebouw met kabelinvoer van onderaf of vanaf de zijkant |
| Beschermingsklasse | KL I |
| Abmessungen (L x B x H) | 805 x 60 x 60 mm |
| Dimbaar/regelbaar | DALI |
| Temperaturbereich | -20 … +35 °C |
| Versorgungsspannung | AC/DC |
| Nennspannung / Frequenz | 220–240V 0/50/60 Hz |
| Vandalisme bescherming | Nee |
| Veehouderij | met beperking |
| Umgebungstemperatur (min) | -20 °C |
| Umgebungstemperatur (max) | 35 °C |
| Lichtstrom | 1400 lm |
| Leistung | 12 W |
| Lichtausbeute | 117 lm/W |
| Farbtemperatur | 4000 K |
| Farbwiedergabe Ra | 80 |
| Farbtoleranz (SDCM) | 3 |
| Blendbewertung (UGR 4H 8H) | 21.5 / 22.5 |
| Stoßspannungsfestigkeit L/N-PE | 2.0 kV |
| Zertifizierungszeichen | HACCP IFS |
| Energieeffizienzklasse Lichtquelle | C |
| Leitungsschutz B16A | 32 |
| Leitungsschutz C16A | 53 |
| Geschikt voor noodverlichting | nee |
| Producentengarantie | 5 Jaar |
| D-markering | Ja |
aanbestedingstekst
Tubulair armatuur TUBIS 60 DALI 0805mm PO 1x12W 125° 1400lm 4000K, KL I, zonder DV. LED-buisverlichting met MID-Power LED's en geïntegreerde converter, slagvaste PRACHTOPAL-behuizing (Ø 60 mm), 360° draaibaar, zuur- en loogbestendig, veelzijdig te monteren voor veeleisende en architectonische toepassingen - ook buitenshuis. Artikelnummer: 7d00122 GTIN: 4018098477846 Technische details/specificatie: Deksel gemaakt van PO-PRACHTOPAL; Behuizing gemaakt van PRACHTOPAL opaal; 220–240V 0/50/60 Hz; Energie-efficiëntieklasse C; Aantal lichtbronnen / LED-rijen: 1; IP66, IP68 (2m), IP65, IP67; Doorvoerbedrading in mm²: zonder; Afmetingen: LxBxH: 805mm x 60mm x 60mm; Diameter: 60mm