7d70114 TUBIS 60 1400mm PO 1x20W 125° 2800lm
Referentie 7d70114
TUBIS 60 1400mm PO 1x20W 125° 2800lm, 4000K, KL I, met DV 5x1,5mm². LED-buisverlichting met MID-Power LED's en geïntegreerde converter, slagvaste PRACHTOPAL-behuizing (Ø 60 mm), 360° draaibaar, zuur- en loogbestendig, veelzijdig te monteren voor veeleisende en architectonische toepassingen - ook buitenshuis.
- configureerbare buisverlichting: behuizing, lengte, DV, kleurtemperatuur, Dali, aansluitkabel, enz.
- waterdicht en UV-bestendig voor onbeschermde buitenruimtes in IP67, IP68, IPX9K
- zuur- en loogbestendig
- 360° graden draaibaar licht
- IFS-gecertificeerd
technische gegevens
| Ausstrahlwinkel | 125 ° |
|---|---|
| REACH (NL) | Nee |
| Marktkennzeichen | CE |
| Länge | 1400 mm |
| Multi-Lumen (NL) | Nee |
| IP Schutzart | IP65 IP66 IP67 IP68 (2m) |
| IK Schlagfestigkeit | IK08 |
| Verwisselbaarheid bedieningsapparaat | ja, door een gekwalificeerd persoon |
| Verwisselbaarheid lichtbron | ja, door een gekwalificeerd persoon |
| Doorvoerbedrading | 5x1,5 |
| Buitenruimte | Onbeschermde buitenruimte in de directe nabijheid van het gebouw met kabelinvoer van onderaf of vanaf de zijkant |
| Beschermingsklasse | KL I |
| Abmessungen (L x B x H) | 1400 x 60 x 60 mm |
| Dimbaar/regelbaar | Vaste uitvoer |
| Temperaturbereich | -20 … +35 °C |
| Versorgungsspannung | AC/DC |
| Nennspannung / Frequenz | 220–240V 0/50/60 Hz |
| Vandalisme bescherming | Nee |
| Veehouderij | met beperking |
| Umgebungstemperatur (min) | -20 °C |
| Umgebungstemperatur (max) | 35 °C |
| Lichtstrom | 2800 lm |
| Leistung | 20 W |
| Lichtausbeute | 140 lm/W |
| Farbtemperatur | 4000 K |
| Farbwiedergabe Ra | 80 |
| Farbtoleranz (SDCM) | 3 |
| Blendbewertung (UGR 4H 8H) | 21.8 / 22.9 |
| Stoßspannungsfestigkeit L/N-PE | 2.0 kV |
| Zertifizierungszeichen | HACCP IFS |
| Energieeffizienzklasse Lichtquelle | C |
| Leitungsschutz B16A | 59 |
| Leitungsschutz C16A | 94 |
| Geschikt voor noodverlichting | nee |
| Producentengarantie | 5 Jaar |
| D-markering | Ja |
aanbestedingstekst
Tubulair armatuur TUBIS 60 1400mm PO 1x20W 125° 2800lm 4000K, KL I, met DV 5x1,5mm². LED-buisverlichting met MID-Power LED's en geïntegreerde converter, slagvaste PRACHTOPAL-behuizing (Ø 60 mm), 360° draaibaar, zuur- en loogbestendig, veelzijdig te monteren voor veeleisende en architectonische toepassingen - ook buitenshuis. Artikelnummer: 7d70114 GTIN: 4018098477969 Technische details/specificatie: Deksel gemaakt van PO-PRACHTOPAL; Behuizing gemaakt van PRACHTOPAL opaal; 220–240V 0/50/60 Hz; Energie-efficiëntieklasse C; Aantal lichtbronnen / LED-rijen: 1; IP66, IP68 (2m), IP65, IP67; Doorvoerbedrading in mm²: 5x1,5; Afmetingen: LxBxH: 1400mm x 60mm x 60mm; Diameter: 60mm