9618212 COMO FLEX DALI 0364mm PC 1x120-200W 100° 21500-34000lm
Referentie 9618212
COMO FLEX DALI 0364mm PC 1x120/160/200W 100° 21500/28000/34000lm, 4000K, KL I, zonder DV. COMO FLEX LED-armatuur voor grote hoogtes – flexibel, veelzijdig en efficiënt. Alles-in-één armatuur met variabele verlichtingskenmerken, een compact ontwerp en eenvoudige installatie. Robuuste materialen, weinig verblinding, duurzaam. Vijf varianten kunnen worden gecombineerd om een veelzijdige COMO FLEX te creëren. Ideaal voor de industrie, logistiek en complexe installaties.
- Alles-in-één LED-armatuur voor grote hoogtes
- Behuizing van aluminiumlegering, witte poedercoating
- 3 stralingshoeken met rotatiegegoten lenzen in de kap
- Maximale flexibiliteit dankzij multi-lumen
- 4 vermogensniveaus dankzij DIP-schakelaar
technische gegevens
| Ausstrahlwinkel | 100 ° |
|---|---|
| REACH (NL) | Nee |
| Marktkennzeichen | CE |
| Länge | 364 mm |
| Multi-Lumen (NL) | Ja |
| IP Schutzart | IP65 |
| IK Schlagfestigkeit | IK08 |
| Verwisselbaarheid bedieningsapparaat | niet uitwisselbaar |
| Verwisselbaarheid lichtbron | ja, door een gekwalificeerd persoon |
| Doorvoerbedrading | zonder |
| Buitenruimte | Beschermde buitenruimte* |
| Beschermingsklasse | KL I |
| Abmessungen (L x B x H) | 364 x 364 x 150 mm |
| Dimbaar/regelbaar | Multilumen |
| Temperaturbereich | -30 … +50 °C |
| Versorgungsspannung | AC |
| Nennspannung / Frequenz | 220–240V 0/50/60 Hz |
| Vandalisme bescherming | Nee |
| Veehouderij | is niet geschikt |
| Umgebungstemperatur (min) | -30 °C |
| Umgebungstemperatur (max) | 50 °C |
| Lichtstrom | 21500 lm 28000 lm 34000 lm |
| Leistung | 120 W 160 W 200 W |
| Lichtausbeute | 170 lm/W |
| Farbtemperatur | 4000 K |
| Farbwiedergabe Ra | 80 |
| Farbtoleranz (SDCM) | 5 |
| Blendbewertung (UGR 4H 8H) | 27.5 / 27.5 |
| Lebensdauer L70B50 (@Ta 25°C) | 163753 h |
| Lebensdauer L80B50 (@Ta 25°C) | 103457 h |
| Lebensdauer L90B50 (@Ta 25°C) | 50272 h |
| Lebensdauer L70B10 (@Ta 25°C) | 149671 h |
| Lebensdauer L80B10 (@Ta 25°C) | 94784 h |
| Lebensdauer L90B10 (@Ta 25°C) | 46369 h |
| Lebensdauer L70B50 (@Ta max) | 163753 h |
| Lebensdauer L80B50 (@Ta max) | 103457 h |
| Lebensdauer L90B50 (@Ta max) | 50272 h |
| Stoßspannungsfestigkeit L/N-PE | 6.0 kV |
| Energieeffizienzklasse Lichtquelle | B |
| Leitungsschutz B16A | 8 |
| Leitungsschutz C16A | 13 |
| Geschikt voor noodverlichting | nee |
| Producentengarantie | 5 Jaar |
| D-markering | Ja |
aanbestedingstekst
Flexibele Armatuur voor hoge ruimtes COMO FLEX DALI 0364mm PC 1x120/160/200W 100° 21500/28000/34000lm 4000K, KL I, zonder DV. COMO FLEX LED-armatuur voor grote hoogtes – flexibel, veelzijdig en efficiënt. Alles-in-één armatuur met variabele verlichtingskenmerken, een compact ontwerp en eenvoudige installatie. Robuuste materialen, weinig verblinding, duurzaam. Vijf varianten kunnen worden gecombineerd om een veelzijdige COMO FLEX te creëren. Ideaal voor de industrie, logistiek en complexe installaties. Artikelnummer: 9618212 GTIN: 4018098481256 Technische details/specificatie: Deksel gemaakt van PC - polycarbonaat; Behuizing gemaakt van Aluminium wit; 220–240V 0/50/60 Hz; Energie-efficiëntieklasse B; Aantal lichtbronnen / LED-rijen: 1; IP65; Doorvoerbedrading in mm²: zonder; Afmetingen: LxBxH: 364mm x 364mm x 150mm; Diameter: 364.2mm

